Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701GVR-H6031R - czarny

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701GVR-H6031R – czarny

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701GVR-H6031R – czarny wyznacza standardy dla ultracienkich laptopów do gier z systemem Windows 10 Home. Jego konfiguracja sprzętowa obejmuje najnowocześniejsze komponenty (do grafiki GeForce RTX 2080 SUPER i procesor Intel Core i7 dziesiątej generacji), a ekran oferuje doskonałą szybkość działania. Obraz jest wyświetlany albo z dyskretnej karty graficznej, albo z rdzenia graficznego wbudowanego w procesor (w celu zmniejszenia zużycia energii) można to kontrolować za pomocą ekskluzywnego przełącznika.

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701GVR-H6031R – 17-calowy laptop do gier

Duży ekran oznacza zwykle sam duży laptop, ale cienka ramka i inteligentna konstrukcja obudowy sprawiają, że laptop gamingowy ASUS ROG Zephyrus S17 jest najbardziej kompaktowy w swojej klasie. W rzeczywistości otrzymuje 17-calowy wyświetlacz w obudowie podobnej do 15-calowych laptopów. Z łatwością mieści się w plecaku, a wytrzymały materiał ze stopu magnezu sprawia, że jest odporny na codzienne użytkowanie.

Polecamy także:

Duża prędkość i dokładny kolor ROG Zephyrus S17

Smukła ramka pozwala zanurzyć się w ROG Zephyrus S17. Jego ekran IPS charakteryzuje się wysoką częstotliwością odświeżania (300 Hz), co zapewnia płynną grę i mniejsze opóźnienie wyświetlania, a krótki czas reakcji (zaledwie 3 ms przy przełączaniu między półtonami) eliminuje irytujące artefakty wizualne. Ponadto dokładne odwzorowanie kolorów spodoba się nie tylko graczom, ale także każdemu, kto używa laptopa do pracy z treściami multimedialnymi. Można łatwo przełączać ekran między zintegrowaną grafiką a oddzielną grafiką: pierwszy tryb zwiększa żywotność baterii laptopa, podczas gdy drugi tryb zapewnia maksymalną wydajność i aktywuje adaptacyjną technologię, która poprawia jakość obrazu w grach.

ASUS ROG Zephyrus S17 następnej generacji

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów Asus ROG Zephyrus S17 ma wystarczającą moc obliczeniową do gier AAA i poważnych zastosowań profesjonalnych. Procesor Intel Core i7 dziesiątej generacji zapewnia pełnowymiarową wydajność komputera stacjonarnego, a karta graficzna GeForce RTX 2080 SUPER zapewnia fotorealistyczne efekty wizualne dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji i ray tracingu w czasie rzeczywistym. Procesor graficzny jest taktowany do 1230 MHz (w trybie Turbo z poborem mocy 100 W), a pamięć wideo 8 GB GDDR6 można przetaktować z częstotliwością 6001 MHz. Dostępnych jest również do 32 GB pamięci RAM DDR4 i do 1 TB dysku SSD NVMe, co zapewnia dużo miejsca na przechowywanie ogromnej kolekcji gier i portfolio prac profesjonalnych.

ROG Zephyrus S17 dla aktywnego życia

Ten laptop z łatwością nadąża za szybkim tempem dzisiejszego zmieniającego się życia, ponieważ sam jest elastyczny i szybki w każdej sytuacji. Interfejs Thunderbolt 3 pozwala na rozszerzenie jego konfiguracji poprzez podłączenie zewnętrznych wyświetlaczy, kart graficznych i urządzeń magazynujących, a moduł bezprzewodowy Intel Wi-Fi 6 pozwala na błyskawiczną wymianę danych przez Internet.

Wydajne chłodzenie laptopa dla stabilnej pracy

Laptop ROG Zephyrus S17 poradzi sobie z wymagającymi grami bez przegrzewania się dzięki unikalnemu systemowi ROG Active Aerodynamic System, który umożliwia otwieranie wyświetlacza za pomocą chłodnego otworu wentylacyjnego po podniesieniu pokrywy wyświetlacza. W rezultacie siła przepływu powietrza jest zwiększona o 32% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Warto również zwrócić uwagę na system przeciwpyłowy, który zapobiega zabrudzeniu radiatorów, co oznacza, że chłodzenie laptopa nie pogorszy się podczas użytkowania.

Elastyczna regulacja podświetlenia

Klawiatura ROG Zephyrus S17 jest umieszczona z przodu obudowy, bliżej dłoni użytkownika, aby powierzchnia wokół niej była chłodniejsza. Jest wyposażona w oświetlenie Aura, które można elastycznie konfigurować dla każdego klawisza i synchronizować z urządzeniami peryferyjnymi kompatybilnymi z Aura (technologia Aura Sync). Ponadto podświetlenie zostało rozszerzone o pokrętło regulacji głośności i klawiaturę numeryczną wyświetlaną na panelu dotykowym.