Przeprowadzki firm w Szczecinie

Przeprowadzki firm w Szczecinie

Jeśli musisz przeprowadzić się do nowej siedziby firmy, lepiej zaufaj profesjonalnej i rzetelnej firmie posiadającej niezbędne zasoby i kwalifikacje. Nasza firma działa na rynku usług przeprowadzkowych od dawna, w tym czasie zorganizowaliśmy przeprowadzki firm w Szczecinie o różnym stopniu złożoności – od małych do bardzo dużych firm. Możesz to sprawdzić, czytając listę naszych klientów i listy polecające. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Wspólnie z Tobą ustalimy, jakie prace będą musiały zostać wykonane i opracujemy optymalny harmonogram dla Twojej firmy.

Jak zorganizować przeprowadzki firm w Szczecinie?

Przeprowadzki firm w Szczecinie
Przeprowadzki firm w Szczecinie

Organizując przeprowadzki firm w Szczecinie nie tylko dobierzemy odpowiednie materiały opakowaniowe, ale również zapakujemy całe mienie tak, aby żaden przedmiot nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Kadra naszej firmy to zgrany zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie zorganizować i przeprowadzić przeprowadzkę przedsiębiorstwa www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl. W przypadku branż, które istnieją od dziesięcioleci, dziś istnieje pilna potrzeba przeniesienia firmy w inny obszar. Często jest to jedyny sposób na utrzymanie przy życiu i konkurencyjności zakładu lub fabryki. Są jednak inne powody, na przykład zmiana właściciela lub potrzeba ekspansji. W każdym razie przeniesienie produkcji to złożone, czasochłonne i odpowiedzialne zadanie, które należy zawsze jak najszybciej rozwiązać. Nasza firma jest gotowa Ci pomóc.

Szacowanie kosztów transportu podczas przeprowadzki firmy w Szczecinie

 • Bezpłatna wycena. Wstępny kosztorys prac niezbędnych do przeprowadzki firmy w Szczecinie dokonywany jest telefonicznie, ze zdjęć lub poprzez bezpłatną wizytę rzeczoznawcy.
 • Przeprowadzki pod klucz. Możesz nam powierzyć wykonanie pełnego zakresu prac, począwszy od przygotowania planu i harmonogramu prac, a skończywszy na aranżacji zgodnie z planem w nowej firmie.
 • Umowa warunków. Przed rozpoczęciem przeprowadzki otrzymasz szczegółowy kosztorys i harmonogram prac uwzględniający Twoje życzenia, specyfikę, a także cechy techniczne w starej i nowej firmie.

Przeprowadzka firmy IT w Szczecinie

Przeprowadzka firm IT z www.liderpak.pl i sprzętu serwerowego wymaga starannego planowania i ostrożnej obsługi oraz specjalnych narzędzi. Posiadamy wszystko, czego potrzeba do zorganizowania relokacji firm IT: wykwalifikowany personel, profesjonalne materiały opakowaniowe, osprzęt olinowania, własną flotę pojazdów oraz sprawdzone technologie do pracy ze złożonym sprzętem. Koszt przeprowadzki firmy w Szczecinie ze sprzętem serwerowym kalkulowany jest indywidualnie i uzależniony od wykazu świadczonych usług, liczby pracowników zaangażowanych w przeprowadzkę, ilości zużytych materiałów opakowaniowych oraz wielkości pojazdu do transportu mienia.

Po co zarezerwować przeprowadzkę u nas?

 • Krótki czas. Dział IT to jeden z najważniejszych elementów struktury firmy. Zakończenie jego pracy spowalnia pracę większości działów. Transport sprzętu IT realizujemy w krótkim czasie, dzięki czemu zatrzymanie przepływu pracy jest zminimalizowane.
 • Własna flota. W naszej flocie znajdują się samochody o różnej ładowności, co pozwala nam w krótkim czasie zorganizować przeprowadzki firm w Szczecinie o dowolnej wielkości. Wszystkie samochody wyposażone są w urządzenia, dzięki czemu można bezpiecznie zamocować przewożone mienie.
 • Profesjonalne materiały opakowaniowe. Sprowadzamy ze sobą niezbędne materiały opakowaniowe i pakujemy sprzęt serwerowy według wszelkich standardów, co pozwala nam zapewnić jego staranny transport. W razie potrzeby przygotujemy indywidualne opakowanie dla Twojego sprzętu.
 • Doświadczeni specjaliści. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy wiedzą, jak obsługiwać drogi sprzęt i świadczą wszelkiego rodzaju usługi związane z organizacją przeprowadzki.
 • Ubezpieczenie mienia. Świadczymy usługę ubezpieczenia mienia, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo sprzętu podczas przeprowadzki.
 • Sprzęt do olinowania. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do starannego demontażu/montażu mebli oraz osprzętu do ostrożnego przemieszczania ciężkich, nieporęcznych przedmiotów.

Przygotowanie do przeprowadzki firmy w Szczecinie

 • Wcześniej, w umówionym terminie, zostaną przywiezione do firmy pudła na rzeczy osobiste i inne materiały opakowaniowe, a specjaliści przystąpią do przygotowań – demontażu, pakowania mienia i wyposażenia firmowego.
 • W umówionym dniu i godzinie przyjadą specjaliści, zostanie opisane mienie przygotowane do transportu, ustalając wykaz i aktualny stan przedmiotów.
 • Posiadamy wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia przeprowadzki firmy w Szczecinie. Nasza flota wyposażona jest w nowoczesne i niezawodne pojazdy, dzięki czemu transport sprzętu, mebli, wyposażenia biurowego i innego mienia odbywa się szybko, dokładnie i niedrogo. Ładowacze naszej firmy są wysoko wykwalifikowani i posiadają niezbędną wiedzę o demontażu i montażu urządzeń oraz olinowanie. Będziemy również kontrolować proces tak, aby relokacja przedsiębiorstwa odbyła się w terminie, zgodnie z planem uzgodnionym z klientem.
 • Możesz zaangażować naszą firmę do transportu całej linii produkcyjnej lub powierzyć określoną część pracy. Skorzystaj z naszej usługi, aby wyjaśnić zakres i charakter pracy do wykonania. Na podstawie otrzymanych danych obliczymy i uzgodnimy z Tobą koszt, warunki i termin realizacji zamówienia. 

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość i atrakcyjne stawki, ale także ponosimy odpowiedzialność finansową za powierzone nam mienie.

LIDERPAK przeprowadzki
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl
Krasnal Przeprowadzki
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl