Studio tatuażu w Warszawie

Studio tatuażu w Warszawie

Studio tatuażu w Warszawie łączy koncepcje artystycznego projektowania i bezpieczeństwa. Studio tatuażu w Warszawie to prawdziwi profesjonaliści o oryginalnym stylu i kreatywnych metodach pracy, którzy stale doskonalą się poprzez udział w corocznych konferencjach i festiwalach tatuażu, kursach mistrzowskich i szkoleniach. Mistrzowie naszego studia przeprowadzają procedury tworzenia tatuaży o dowolnej złożoności iw różnych stylach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nienagannym smaku i znajomości światowych trendów, za pomocą sterylnego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów i farb wykonamy prace o dowolnej złożoności, poprawimy przestarzałe rysunki, subtelnie zamaskujemy blizny.

Studio tatuażu w Warszawie łączy idee artystycznego designu i bezpieczeństwa

Masz pomysł na tatuaż? Właściwie to nie ma znaczenia. Przede wszystkim chcesz mieć tatuaż, który zdobi twoje ciało. Mistrzowie naszego studia tatuażu w Warszawie rysują szkice od podstaw, a następnie tworzą wysokiej jakości tatuaże. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoimi pomysłami i życzeniami, a my zajmiemy się resztą.

Jak wygląda usługa tatuażu w salonie tatuażu w Warszawie?

Najlepsi tatuażyści w Warszawie. Przed przystąpieniem do tatuażu artystycznego konieczne jest przygotowanie części ciała do wykonania tatuażu. Włosy są golone na wybranych obszarach ciała, a rysunki od razu nanoszone są na skórę specjalistycznymi kredkami lub specjalistyczną kalką kreślarską. W naszym studiu tatuażu w Warszawie mistrz rozpoczyna tatuowanie wysokiej jakości maszynką do tatuażu. Tatuaż zostanie wykonany farbami antyalergicznymi. Zetrzyj każdą warstwę farby wilgotnym ręcznikiem papierowym.
Przeciwwskazania: Nie należy pić alkoholu, przyjmować środków przeciwbólowych i innych leków na dzień przed lub po wykonaniu tatuażu. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na przygotowanie stanowiska tatuażu oraz sterylność pomieszczenia. Tatuażyści wykorzystują w swojej pracy jak najwięcej narzędzi jednorazowych, a inne narzędzia są dezynfekowane przed użyciem: najpierw dezynfekuje się środkiem dezynfekującym, następnie myje, suszy i suszy termicznie.

Pielęgnacja świeżego tatuażu

W końcu masz artystyczny tatuaż, o którym zawsze marzyłeś! Ale to jeszcze nie koniec, ważne jest, aby dobrze o niego dbać. Pod koniec pracy mistrz pokrywa skórę specjalnym filmem, który należy usunąć po 3-5 godzinach czystymi rękami i umyć mydłem, aby usunąć pozostałości wazeliny. Po zdjęciu folii nanieść na skórę maść antybakteryjną lub maść do gojenia ran. Pod żadnym pozorem nie należy dopuszczać do kontaktu skóry z substancjami zawierającymi alkohol, perfumy lub wodę kolońską! Przede wszystkim odradzamy noszenie obcisłych ubrań i tkanin z włókien chemicznych. Poza ubraniami: chroń tatuaż przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, szamponu i gorącej wody. Nie możesz drapać skóry!

Atuty warszawskiego studia tatuażu

Filozofia warszawskiego studia tatuażu opiera się na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Przed spotkaniem pokój jest sprzątany i dezynfekowany, a mistrz użyje narzędzi jednorazowego użytku i otworzy je na Twoich oczach. Proces nakładania tatuażu na ciało odbywa się w pomieszczeniu wyposażonym we wszystko co niezbędne do codziennej dezynfekcji pomieszczenia oraz sprzętu. Lampy bakteriobójcze ultrafioletowe przeznaczone są do sterylizacji powietrza w pomieszczeniach, a jego promieniowanie eliminuje wszelkie bakterie i mikroorganizmy, które mogą znajdować się w powietrzu, pozostawiając tym samym sterylną przestrzeń. Wszystkie powierzchnie są codziennie i podczas pracy traktowane specjalnym środkiem biobójczym. Tatuatorzy pracują w jednorazowych rękawiczkach i jednorazowych fartuchach. W razie potrzeby właściciel użyje maski na twarz. Dla każdego nowego klienta miejsce tatuażu zabezpieczane jest osobną barierą – nowym prześcieradłem jednorazowym oraz jednorazowym pokrowcem na sprzęt. Po zakończeniu pracy zdejmij barierę ochronną i wyrzuć śmieci.

Jakość tatuaży w warszawskich studiach tatuażu

Studio tatuażu w Warszawie
Studio tatuażu w Warszawie

Nasze studio tatuażu w Warszawie zatrudnia wyłącznie profesjonalnie wykształconych mistrzów. Każdy z nich ma swój własny styl tatuażu, więc możesz łatwo wybrać swojego mistrza. Podczas tatuowania dużego obszaru w jeden sposób dwóch mistrzów może wykonywać prace tatuażowe w tym samym czasie.

Co otrzymasz, kontaktując się z nami?

  1. Profesjonalizm.
  2. Niestandardowe metody pracy.
  3. Dla każdego istnieje indywidualne podejście, niezależnie od pomysłu na tatuaż, kosztu i rozmiaru.
  4. Równowaga cenowa.

Wykonywanie tatuażu w sterylnym środowisku

Od razu informujemy, że każdy tatuaż https://napinany.pl/studio-tatuazu-w-warszawie/ jest naprawialny! W większości przypadków można uniknąć usuwania tatuażu i zakryć stary nowym, lepszym i ciekawszym! Jak to się stanie? Artysta tatuażu musi otrzymać szkic zawierający nową wersję tatuażu całkowicie zakrywającą starą. Ta technika nazywa się cover, co oznacza subtelne zakrycie nieudanego tatuażu. Usługa wywodzi się ze słonecznej Japonii, gdzie tatuaże w średniowieczu oznaczały wstyd. Przestępcy mają tatuaże. Chcieli się go pozbyć i zakryli haniebny tatuaż nowym, misternym, pięknym wzorem, w którym nie można było rozpoznać kryminalnej przeszłości. W ten sposób japońscy przestępcy wymazali przeszłość i rozpoczęli nowe życie. We współczesnym świecie takie tradycje już dawno minęły, ale znaczenie rozpoczynania życia od nowa i nakładania przeszłości na ciało nie jest przestarzałe. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się starego tatuażu i przekształcić go w nowy o całkowicie unikalnym designie. Mistrzowie warszawskiego studia tatuażu są do usług!

 

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,
00-021 Warszawa
500 777 777
www.luckyseven.pl