Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie pozwoli bez problemu odbyć krótkie wakacje, cieszyć się relaksem na plaży oraz uprawiać aktywną turystykę. Przedsiębiorcy nieposiadający własnej floty mają możliwość wynajęcia potrzebnej ilości samochodów osobowych i/lub dostawczych. Oferujemy wynajem: krótkoterminowy (od 1 dnia do 2 miesięcy), średnioterminowy (od 1 do 24 miesięcy) i długoterminowy (ponad 24 miesiące).

Zarezerwuj samochód na naszej stronie i rozpocznij ekscytującą podróż. Jeśli przylecisz do Szczecina samolotem, najwygodniej będzie zamówić odbiór i zwrot auta na lotnisko. Nie musisz więc przepłacać za taksówkę czy pędzić do autobusu, poświęcić 10-20 minut na odbiór zarezerwowanego samochodu i jesteś w drodze.

Skorzystaj z oferty wypożyczalni samochodów w Szczecinie!

Bez względu na to, o której godzinie przyleci Twój samolot, transport będzie na Ciebie czekał po przylocie. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje pełną przejrzystość cen i procedur. Żadnych ukrytych opłat ani niespodzianek. Szczegółowy opis samochodów i wszystkich ubezpieczeń. Wszystko jest napisane dużym drukiem i prostym językiem. To u nas możesz wybierać spośród samochodów różnych marek w różnym zakresie cenowym. Oferujemy auta osobowe i dostawcze które nie mają więcej niż 2 lata z ubezpieczeniem, po bieżącym przeglądzie technicznym, czyste i zadbane. Zawsze masz możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia w postaci: fotelika dziecięcego, nawigacji itp.  

Czym się wyróżniamy na rynku wynajmu samochodów w Szczecinie?

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie
Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Mając doświadczenie na rynku wynajmu aut, nasza wypożyczalnia samochodów https://automaks.pl/ w Szczecinie oferuje mieszkańcom i i gościom miasta najlepszy i najtańszy wynajem aut. Możesz wypożyczyć dowolny model z dużej oferty samochodów różnej klasy znajdujący się we flocie. O transport czterokołowy można aplikować przez całą dobę, operator dyżurny 24 godziny na dobę przeprowadza akceptację wniosków i wybiera najbardziej optymalną opcję wynajmu samochodu.

Z naszej usługi korzystają zarówno mieszkańcy regionu, podróżni jak i firmy, które potrzebują czasowo rozbudować własną flotę. Oferta skierowana jest również do pracowników oddelegowanych z przedsiębiorstw, którzy decydują się na wynajem pojazdu do wygodniejszego poruszania się po mieście.  

Wynajęcie u nas samochodu jest opłacalne z kilku powodów:

 • Przystępna cena.
 • Całodobowe przyjmowanie wniosków – 24h/365 dni.
 • Dostawa auta na dworzec lub lotnisko.
 • Szeroka gama opcji.
 • Przestronny parking popularnych modeli.

Skorzystaj z najbardziej przystępnej cenowo usługi wynajmu samochodów w Szczecinie, oferującej wypożyczenie auta w konfiguracji najbardziej odpowiedniej do Twoich potrzeb – od ekonomicznego, kombi, po crossover i luksusowy. Niezależnie od wymagań, każdy samochód jest dostarczany do klienta dopiero po zakończeniu procedury czyszczenia i mycia. Wynajęty pojazd spotka nowego kierowcę z czystą tapicerką, lśniącą czystą karoserią i przyjemnym aromatem wewnątrz kabiny a także pełnym bakiem.

Oszczędzaj z naszą wypożyczalnią samochodów w Szczecinie!

Oferując wynajem samochodu w Szczecinie, pomożemy Ci zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Oprócz korzystnej ceny wypożyczenia auta nasi klienci otrzymują duże oszczędności w cennym czasie, poświęcając kilka minut na procedurę rejestracji. Przygotowanie kompletu dokumentów trwa dosłownie kilka minut, po czym szczęśliwy kierowca wynajętego pojazdu jedzie w podróż już błyszczącym i zatankowanym samochodem.

Do zawarcia umowy niezbędne jest posiadanie:

 • Dowód osobisty lub paszport.
 • Prawo jazdy.
 • Skończone 21 lat.
 • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu (przynajmniej rok).

Doceń swój komfort i czas, tak jak robi to nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie. Płatność przyjmowana jest zarówno gotówką jak i kartą kredytową. Nie ma żadnych dodatkowych prowizji przy pobieraniu środków z karty. Skorzystaj z oferty firmy z dużym doświadczeniem, a wynajęty samochód przyniesie wiele przyjemnych wspomnień z czasu spędzonego w Polsce.

Dlaczego właśnie my?

 • Z nami wygodnie – wykwalifikowani kierowcy podstawią dowolny samochód w dogodnym czasie we właściwe miejsce.
 • Z nami korzystnie – jedne z najniższych cen w regionie.  
 • Niezawodne pojazdy – we flocie samochody z roczników 2021-2022, w pełni sprawne technicznie i ubezpieczone.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje dużą i różnorodną ofertą pojazdów. Jesteśmy grupą osób aktywnych i dążących do stałego podnoszenia jakości usług dostępnych dla naszych klientów.

Praca wypożyczalni samochodów w Szczecinie ma na celu:

 • Wygoda uzyskania usługi wynajmu przez licznych klientów.
 • Łatwość rejestracji umowy najmu auta.
 • Zmniejszenie kosztów podróżnych na wynajem samochodu w Szczecinie.

Pracując nad ulepszaniem i nieustannym podnoszeniem jakości usługi wynajmu samochodów oferowanej turystom, mieszkańcom i obcokrajowcom w gościnnym regionie wypoczynkowym, stale się rozwijamy i doskonalimy. Staramy się zapewnić klientom dokładnie to, czego aktualnie najbardziej potrzebują tzn. najwygodniejsze, przygotowane do długiej i komfortowej eksploatacji samochody najpopularniejszych marek i linii modelowych znanych producentów samochodów. Rozpoczynając swoją działalność postawiliśmy sobie za główny cel uczynienie usługi wynajmu samochodów w Szczecinie tańszą, czyli znacznie bardziej dostępną dla osób fizycznych i prawnych, wygodniejszą i co wkrótce stało się kluczową zaletą kontaktu z nami, do wykorzystania dla wszystkich kategorii mieszkańców i gości. I udało się to zrobić już w pierwszych latach naszej działalności.